XIV Turniej Piast Cup 2016

W zorganizowanym przez SKS Piast Strzelce Opolskie turnieju wzięły udział również drużyny: Piast Strzelce Opolskie, MKS Gogolin, UKP Gol Opole, ULKS Orzeł Źlinice, Piast II Strzelce Opolskie.

Zespoły grały systemem "każdy z każdym", mecze trwały po 11 minut, a na boisku występowało po 6 zawodników z każdego zespołu.

Mimo, że turniej odbywał się bez klasyfikacji końcowej warto odnotować, że nasz drużyna nie odniosła ani jednej porażki.

Na zakończenie wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami, a cały turniej odbył się pod hasłem
"WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI".

Skład Odry Opole: Krzyś Zieliński, Przemek Magnuszewski, Kacper Kołodziejek, Julian Gut, Marcel Połczyk, Wiktor Chotomski, Staś Zemełko, Wojtek Janicki, Maciek Kowalski